• تهران، خیابان نلسون ماندلا(جردن)، خیابان ارمغان شرقی، پلاک ۳۹ واحد ۷
  • ۰۲۱-۲۶۲۹۳۸۳۰-۱
  • codongeneticgroup@gmail.com


معرفی گروه ژنتیک کدون :

گروه ژنتیک کدون در فروردین 1396 فعالیت خود را در زمینه ارائه خدمات به آزمایشگاه های ژنتیک پزشکی و همچنین مراکز علمی-تحقیقاتی و دانشگاه ها آغاز کرد. این مجموعه با در اختیار داشتن مجهزترین دستگاه ها از جمله ، دستگاه آنالیز قطعات نوکلئوتیدی با نام ژنتیک آنالایزر 3130xl-ABI امریکا و همچنین کارشناسان مجرب قادر به انجام انواع تست های توالی یابی، تعیین هویت، (Multiplex Ligation-dependent Probe Amplification( MLPA و QF-PCR و... می باشد.

از دیگر فعالیت های گروه ژنتیک کدون می توان به مشاوره در جهت راه اندازی پروژه های تحقیقاتی- دانشجویی و آزمایشگاه تخصصی ژنتیک اشاره کرد. با توجه به حضور کارشناسان و متخصصین ژنتیک پزشکی در گروه ژنتیک کدون هم اکنون بیش از 90 بیماری ژنتیکی مورد بررسی قرار گرفته و آماده بهره برداری می باشد،که این موضوع خود می تواند به توانمندی هر چه بیشترِ آزمایشگاه های ژنتیک پزشکی در جهت ارائه خدمات به مراجعین بیافزاید.

FollowUp


چشم انداز:

هدف ما ارائه خدمات با بالاترین سطح کیفیت، کمترین هزینه و در کوتاهترین زمان می باشد. تفکر ما بر این اصل استوار است که با تکیه بردانش فنی و علمی موجود در داخل کشورعزیزمان ایران می توان نیازمندی به کشورهای خارج را از بین برد و از هدر رفت زمان و سرمایه داخلی جلوگیری کرد. پس به این منظور نهایت تلاش خود را به کار گرفته ایم تا با ارائه خدمات با کیفیت مطلوب، همراه با پاسخگویی به موقع و متعهدانه به همکاران و اساتید بزرگ در حوزه ی ژنتیک، کارنامه ی قابل قبولی از خود به نمایش بگذاریم.رسالت :

ما با توکل بر ایزد یکتا در راه رسیدن به خودباوری و اعتماد به نیروی داخلی با رویکرد اشتغال زایی و جلوگیری از خروج ثروت ملی در راستای اهداف عالیه کشور عزیزمان ایران و همچنین سرعت بخشیدن به پاسخگویی در انجام آزمایشات ژنتیک در حوزه ی تشخیصی و تحقیقاتی، گام به میدان عمل نهادیم، باشد تا در همراهی و همکاری با شما عزیزان موفق شویم، ان شاء الله .....